گالری تصاویر پروژه مارینا آنکارا

/گالری تصاویر پروژه مارینا آنکارا
گالری تصاویر پروژه مارینا آنکارا2018-12-14T21:33:07+00:00

خرید خانه در ترکیه شهر آنکارا

یکی از بهترین پروژه های ساختمانی حال حاضر ترکیه در شهر آنکارا پروژه مارینا میباشد 5 برج این پروژه به پایان رسیده و واحدهای آن آماده فروش میباشند.

این پروژه بسیار عظیم و زیبا بوده و در بین ساختمانها با آب فضا سازی شده است و در میدان جلوی برجها پارک آبی طراحی شده است که در تصاویر به وضوح قابل مشاهده میباشد

تمامی واحدها محهر به پنل هوشمند متصل به اینترنت برای مشاهده وضعیت آب و هوا, نرخ برابری ارز, وضعیت ترافیک شهر آنکارا و تماس مستقیم با حراست مجتمع در مواقع اضطراری و برای درخواست تاکسی و درخواست سرویس کار برای مسائل و مشکلات واحد اعم از آب, گاز, برق, لوله و تاسیسات و غیره میباشد.

گرمایش واحدها از کف واحد بوده و بصورت دیجیتال دمای هر اتاق قابل تنظیم میباشد

تمامی ساختمانها مجهر به سیستم دوربین مدار بسته, دزدگیر, سیستم اعلام حریق و اتفاء خریق و همچنین ماهواره برای دریافت کانالهای تلویزینی بین المللی میباشند

آشپرخانه تمامی واحدها مجهز به هود, فر برقی, اجاق گاز توکار و ماشین ظرفشویی میباشند و دارای طراحی کابینت بسیار زیبا با کیفیت بسیار عالی میباشند.

درب های ورودی تمامی ساختمانها ضد سرقت بوده و دیگر درب های ورودی مجتمع بصورت دیجیتالی و با پسورد باز میشنوند و تمامی اهالی برای ورود به محوطه مجتمع ها باید کارت هوشمند برای باز کردن درب ها از مدیریت دریافت نمایند.

تمامی واحد ها دارای پارکینک مسقف و پارکینگ رو باز میباشند.

در طول شبانه روز تمامی قسمتهای ساختمان اعم از راهرو, راه پله, آسانسور, و محوطه ورودی و جلوی آپارتمانها و دیگر مشاعات مانند فضای سبز و استخرهای آب توسط عوامل خدمات نظافتی سینپاش بصورت شبانه روزی نظافت میشوند و برای زباله های واحد ها در هر طبقه اتاق زباله وجود دارد که توسط نظافتچی زباله ها هر روزه جمع آوری میشوند. 

شرایط خرید خانه در پروژه مارینا شهر آنکارا:

شرایط فروش واحدهای مارینا بصورت نقد و اقساط میباشد که با مراجعه به دفاتر ما میتوانید از شرایط پرداخت این پروژه مطلع شوید.

خانه های پروژه مارینا آماده تحویل بوده و زمان تحویل واحد ها بین یک هفته تا دو ماه میباشد در صورتیکه تمامی پول مشتری حاضر باشد در عرض دو ماه در اداره ثبت اسناد آنکارا سند به نام خریدار قابل انتقال میباشد و انتقال سند در حضور فروشنده و خریدار و با حضور مترجم قسم خورده مورد اعتماد دولت ترکیه انجام خواهد شد.

و در صورتیکه خرید اقساطی براتون انجام داده باشیم بعد از پایان اقساط در عرض یک هفته سند به نام خریدار خواهد شد.

فروش خانه در ترکیه:

تصاویر خانه های آماده برای فروش در پروژه مارینا شهر آنکارا

نمونه واحد یک و نیم خوابه دکور شده پروژه مارینا شهر آنکارا جهت بازدید مشتریان برای فروش

نمونه واحد یک خوابه دکور شده پروژه مارینا شهر آنکارا جهت بازدید مشتریان برای فروش

تصاویر نمونه واحد سه خوابه دکور شده در پروژه مسکونی مارینا جهت فروش

226total visits,1visits today