پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه

امروزه در دنیا واژه ای به نام رنکینگ پاسپورت کشورها در دنیا وجود دارد یا به عبارتی رتبه اعتبار پاسپورت کشورها در دنیا و براحتی در سایت (https://www.passportindex.org/byRank.php) رنکینگ پاسپورت های کشورهای مختلف را میتوانید مشاهده بفرمایید .

این اعتبار بر اساس موقعیت سیاسی, اقتصادی و تعداد کشور هایی را که بدون ویزا میتوان با داشتن آن پاسپورت به آنها سفر کرد تعیین میشود.

هر چه رنک پاسپورت یک کشور در رتبه بالاتری باشد به این معنا است که آن کشور دارای جایگاه و رتبه بالاتری نسبت به بقیه کشورها بوده و افراد آن کشور مردمان آزادتر و در رفاه بیشتر در دنیا هستند. 

این به این معناست که هر فردی در دنیا بتواند پاسپورت آن کشور دارای رتبه جهانی عالی در دنیا را بدست بیاورد امکان سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتری دارد یا به عبارتی آزادی بیشتر و امکان زندگی در یک کشور پیشرفته بهتری را خواهد داشت.

این مسئله تبدیل به یک اهرم جذب سرمایه خارجی برای کشورهایی که از پاسپورت معتبری برخوردار هستند شده است از جمله در همین رابطه میتوان به کشور ترکیه نیز اشاره نمود.

پاسپورت ترکیه از نظر رنکینگ جهانی

ترکیه نیز یکی از کشورهایی است هر ساله تلاش میکند تا با ارتقاء رتبه پاسپورت کشور خود در دنیا در بین کشورهای مطرح جهان به جذب سرمایه بیشتری برای اخذ پاسپورت خود توسط مهاجرین و سرمایه گذاران از کشورهای منطقه نماید.

با توجه به رنکینگ جهانی پاسپورت ترکیه از جایگاه قابل توجهی در دنیا برخوردار بوده و با داشتن پاسپورت ترکیه میتوانید علاوه بر برخورداری از تمامی امکانات شهروندیه ترکیه همانند یک شهروند ترک از امکان سفر به کشورهای مطرح زیادی در دنیا بدون ویزا نیز برخوردار شوید.

در اواسط سال 2018 قوانین بسیار عالی و تسهیل کننده ای جهت اخذ پاسپورت ترکیه گذاشته شده است که شما میتوانید با ارتباط با مشاورین آنکارا رزیدنس از این شرایط اطلاع پیدا کنید و اقدام به دریافت پاسپورت ترکیه از طریق ما نمایید.

تماس با ما

512total visits,11visits today

2019-02-08T14:07:12+00:00جولای 31st, 2012|دسته بندی ها: پاسپورت ترکیه|برچسب ها: |