اقامت توریستی ترکیه

/اقامت توریستی ترکیه
اقامت توریستی ترکیه2019-02-08T10:21:57+00:00
اقامت توریستی ترکیه

اقامت توریستی ترکیه

یکی از آسان ترین راه ها برای گرفتن اقامت توریستی قابل تمدید ترکیه گرفتن اقامت ترکیه در قبال اجاره کردن خانه در ترکیه میباشد در صورتیکه افراد اعضای یک خانواده باشند تنها با اجاره کردن یک منزل گرفتن اقامت توریستی ترکیه برای همه اعضای خانواده امکانپذیر خواهد بود اما در صورتیکه نسبت خانوادگی نداشته باشند به ازای هر فرد یک اجاره نامه لازم است.

اقامت توریستی ترکیه بین شش ماه تا یکسال به افراد داده میشود و بعد از پایان مدت آن در صورتیکه افراد مشکل قضایی و یا هر مسئله خاص دیگری نداشته باشند تمدید خواهد شد.

با دریافت کارت اقامت توریستی افراد از امکان تحصیل, خرید ماشین, خرید خانه, افتتاح حساب بانکی و افتتاح شرکت در ترکیه برخوردار میشوند و همچنین در صورتیکه درخواست کار نیز برای آنها وجود داشته باشد میتوانند بصورت رسمی در ترکیه استخدام شده کار کنند.

برای اطلاع از مدارک لازم و شرایط دریافت اقامت توریستی ترکیه و همچنین هزینه های اقامت توریستی ترکیه با ما تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم جهت دریافت اقامت توریستی ترکیه:

برای دریافت اقامت توریستی ترکیه تمامی افرادیکه به ما برای دریافت این نوع از اقامت ترکیه مراجعه مینمایند بایستی این مدارک را از ایران بهمراه داشته باشند:

پاسپورت دارای اعتبار بالای یکسال

4 قطعه عکس زمینه سفید تمام رخ

شناسنامه های تمامی افراد خانواده

با در دست داشتن مدارک فوق میتوانید به تیم ما برای دریافت الباقی مدارک مورد نیاز که باید همگی از ادارات ترکیه در آنکارا دریافت شوند مراجعه نمایید.

لطفا برای دریافت اقامت توریستی ترکیه قبل از ورود به خاک ترکیه از ما وقت قبلی دریافت نمایید.

جهت دریافت اقامت توریستی ترکیه هم اکنون اقدام نمایید

دریافت اقامت توریستی

اقامت توریستی ترکیه

را به ما بسپارید!

195total visits,3visits today