گالری تصاویر آلتین اوران آنکارا

/گالری تصاویر آلتین اوران آنکارا
گالری تصاویر آلتین اوران آنکارا2019-02-08T15:57:30+00:00

خرید خانه در ترکیه شهر آنکارا

یکی از بهترین پروژه های ساختمانی حال حاضر ترکیه در شهر آنکارا پروژه آلتین اوران به معنی هم نرخ طلا در زبان فارسی میباشد این پروژه به پایان رسیده و تمامی ساختمانها و برجهای آن در حال استفاده میباشند.

این پروژه شامل 2700 واحد بوده و در بین ساختمانها با آب فضا سازی شده است و فضایی شبیه به شهر ونیز ایتالیا را در ذهن آدمی تدائی مینماید که در تصاویر به وضوح قابل مشاهده میباشد

تمامی واحدها محهر به پنل هوشمند متصل به اینترنت برای مشاهده وضعیت آب و هوا, نرخ برابری ارز, وضعیت ترافیک شهر آنکارا و تماس مستقیم با حراست مجتمع در مواقع اضطراری و برای درخواست تاکسی و درخواست سرویس کار برای مسائل و مشکلات واحد اعم از آب, گاز, برق, لوله و تاسیسات و غیره میباشد.

گرمایش واحدها از کف واحد بوده و بصورت دیجیتال دمای هر اتاق قابل تنظیم میباشد

تمامی ساختمانها مجهر به سیستم دوربین مدار بسته, دزدگیر, سیستم اعلام حریق و اتفاء خریق و همچنین ماهواره برای دریافت کانالهای تلویزینی بین المللی میباشند

آشپرخانه تمامی واحدها مجهز به هود, فر برقی, اجاق گاز توکار و ماشین ظرفشویی میباشند و دارای طراحی کابینت بسیار زیبا با کیفیت بسیار عالی میباشند.

درب های ورودی تمامی ساختمانها ضد سرقت بوده و دیگر درب های ورودی مجتمع بصورت دیجیتالی و با پسورد باز میشنوند و تمامی اهالی برای ورود به محوطه مجتمع ها باید کارت هوشمند برای باز کردن درب ها از مدیریت دریافت نمایند.

تمامی واحد ها دارای پارکینک مسقف و پارکینگ رو باز میباشند.

در طول شبانه روز تمامی قسمتهای ساختمان اعم از راهرو, راه پله, آسانسور, و محوطه ورودی و جلوی آپارتمانها و دیگر مشاعات مانند فضای سبز و استخرهای آب توسط عوامل خدمات نظافتی سینپاش بصورت شبانه روزی نظافت میشوند و برای زباله های واحد ها در هر طبقه اتاق زباله وجود دارد که توسط نظافتچی زباله ها هر روزه جمع آوری میشوند. 

شرایط خرید خانه در ترکیه شهر آنکار پروژه سینپاش:

خانه های پروژه آلتین اوران واقع در شهر آنکارا در صورتیکه تمامی پول مشتری حاضر باشد در عرض یکروز در اداره ثبت اسناد آنکارا سند به نام خریدار قابل انتقال میباشد و انتقال سند در حضور فروشنده و خریدار و با حضور مترجم قسم خورده مورد اعتماد دولت ترکیه انجام خواهد شد.

و در صورتیکه خرید اقساطی براتون انجام داده باشیم بعد از پایان اقساط در عرض یک هفته سند به نام خریدار خواهد شد.

برای اطلاع از شرایط خرید اقساطی با ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید خانه در ترکیه همین حالا با ما تماس بگیرید

تماس با ما

اقامت در سینپاش آنکارا

اقامتی رضایت بخش

در ترکیه!

234total visits,3visits today