آزمون YOS (آزمون یوس)

/آزمون YOS (آزمون یوس)
آزمون YOS (آزمون یوس)2019-02-08T18:45:13+00:00
آزمون YOS ترکیه

آزمون YOS (آزمون یوس) چیست؟

آزمون YOS (آزمون یوس) یکی از آزمونهای ورودی دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه میباشد که برای اتباع خارجی که قصد ورود به دانشگاه های ترکیه را دارند برگزار میشود دانشجویانی که نمره حد نصاب قبولی در آزمون YOS (آزمون یوس) را بیاورند به راحتی میتوانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه ثبت نام نمایند.

آزمون YOS (آزمون یوس) به زبان ترکی برگزار میشود و دو مرحله دارد مرحله اول شامل سوالات ریاضیات و هوش میباشد تعداد سوالات هوش 45 عدد بوده و تعداد سوالات ریاضی 80 عدد خواهد بود مجموع سوالات 80 عدد بوده و در مدت زمان 90 دقیقه باید به سوالات جواب داده شود.

تاریخ برگزاری این آزمون 18 آوریل هر سال راس ساعت 9 صبح در شهر آنکارا میباشد.

با توجه به نمره کسب شده از این آزمون دانشجویانی که دانشجویان عزیز میتوانند با استفاده از مشاوره اساتید مجرب ما در کالج در دانشگاه های ترکیه برای ادامه تحصیل انتخاب رشته نمایند.

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون YOS (آزمون یوس) را دارند باید فارق التحصیل سال آخر دبیرستان بوده و همچنین جزء اتباع خارجی باشند.

ثبت نام کالج ترکیه برای آزمون YOS (آزمون یوس)

اولین قدم برای قبولی در آزمون YOS (آزمون یوس) انتخاب کالج عالی برای گذراندن دوره های آموزشی YOS میباشد تا در نهایت از نتیجه عالی برای انتخاب رشته در دانشگاههای خوب ترکیه بهرمند شوید.

کالج ما با داشتن بهترین مجرب ترین استاید ایرانی و ترکی برای آموزش شما دانشجویان عزیز و نتایج درخشان نمرات قبولی آزمون YOS (آزمون یوس) مناسبترین انتخاب برای شما ایرانیان عزیز در شهر آنکار پایتخت ترکیه میباشد.

تمامی دانشجویانی که به کالج ما برای گذراندن دوره های آموزشی YOS مراجعه مینمایند پس از دریافت مشاوره با مدیریت با تجربه کالج که ایرانی نیز میباشند ثبت نام شده و در روزهای آینده از آنها آزمون تعیین سطح به عمل آمده تا بر اساس توانایی های آنها در کلاس های جداگانه دئره های آزموشی آنها برگزار شوند و در پایان هر هفته از دانشجویان عزیز آزمون های مختلف گرفته میشود تا آشنایی کامل با نحوه برگزاری آزمون YOS پیدا نمایند.

جهت ثبت نام در کالج ترکیه برای آزمون YOS در ترکیه هم اکنون اقدام نمایید

ثبت نام کنید

برگزاری دوره های آموزشی آزمون YOS (آزمون یوس) ترکیه

145total visits,4visits today